Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Miros neplacut al respiratiei si limba incarcata

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Miros neplacut al respiratiei si limba incarcata

Va ro sa mi dati si mie un sfat cum sa tratez mirosul neplacut al respiratiei pe care il am de muuulti ani eu acum avand 32 nu este permanent pe tot parcursul zilei apare dispare dar dupa fiecare trezire ca e dimineata sau amiaza este dezgustator gustul care il am in gura preoblema e ca sa luat si partenerului meu acest miros cand ne am cunoscut el nu avea problemele aste iar acum imi reproseaza mereu . Am limba incarcata de la jumate in spate cu ceva galbui cremos tin sa mentionez cand nu am limba incarcata cu acel ceva nu am nici un gust aiurea dar asta se intampla o data la luna poate poate fi vorba despre o candida bucala sau poate fi o candida vaginala si se manifesta asa ???am luat pt candida bucala tot felu de pastile si siropuri in decursul acestor ani dar era efectul de moment si iar aparea mai trebuie sa spun ca am avut si candida vaginala cu mult timp in urma care am facuto in urma unui tratament cu antibiotice (asa a zis medicul) mia dat tratament dar nu cred ca e ok eu avand mereu scurgeri vaginale nu au miros deloc nu am usturimi nici mancarimi doar dureri in timpul actului sexual .Am dat mai multe detalii ca poate asa o sa pot fi ajutata cumva ....
Procesare...
X