Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Nu a ejaculat dar...

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Nu a ejaculat dar...

Buna ziua,
    In urma cu aproximativ 3 luni eu si prietenul meu ne-am “jucat”. El m-a atins si a incercat sa ma penetreze dar nu a reusit pentru ca eu sunt virgina si m-a durut prea tare. Nu a ejaculat, dar nici nu stiu daca a eliminat lichid seminal. Din cauza asta sunt foarte ingrijorata pentru ca dupa ce m-a atins el a introdus degetele si sa nu fi intrat si ceva lichid de la el (daca a eliminat). Nu am un ciclu regulat si mi-a inatrziat o singura zi, dar am avut senzatii de reflux si constipatie, iar sanii m-au durut ca intotdeauna inainte de ciclu. Am facut dupa 15 zile un test sure check si a iesit negativ, dupa care m-am calmat. Luna care a urmat inca am fost constipata pana la jumatea lunii si mai aveam stari de greata si amar in gura. De la jumatatea cealalta a lunii am inceput sa am diaree si sa ma trezesc noapte sa ma duc la baie (atat cu diaree cat si o stare acuta de voma). In noaptea respectiva am ametit atat de tare incat vedeam negru in fata ochilor si am cazut pe jos. M-am speriat iar pentru ca nu stiam ce am, mai ales ca ma umflasem (efectiv eram umflata si inca sunt). Am mai facut un test cu prima urina de dimineata si a iesit negativ. Am uitat sa mentionez ca in a doua luna cm mi-a venit normal dar de data asta a durat 6 zile in loc de 5. Intre timp mi s-au mai ameliorat simptomele iar acuma am din cand in cand reflux, niste scurgeri mai galbui si sunt umflata si nu reusesc sa ma dezumflu. Intrebarea mea este. Pot fi insarcinata? Ar putea iesi 2 teste negative?(testele au fost facute corect) Si daca nu, ma puteti ajuta in ce parte sa o iau?
    Stiu ca sunt niste intrebari poate stupide(pentru ca si in capul meu suna la fel), dar as aprecia enorm daca m-ati ajuta!

Buna seara, simptomele descrise nu sunt specifice sarcinii, pot aparea in multe alte situatii. Scenariul descris si cele 2 teste de sarcina negative sugereaza ca nu exista o sarcina. Pasul urmator este sa mergi la medicul de familie pentru a indentifica o cauza pentru simptomele tale.
    Primeste raspuns RAPID la intrebarea ta despre ginecologie aici: link.

Comentariu

Procesare...
    X