Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Intarziere menstruatie si teste de sarcina negative

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Buna ziua am eu o intrebare pe data de

Comentariu

Buna ziua am si eu o intrebare pe data de 6 ianuarie trebuie sa imi vina menstruatia dar nu a venit in schimb am vomitat in acea zi si apoi mia intarziat 11 zile am facut test si am negatv ce pot face ?!!

Comentariu

Buna,am 21 de ani. Ciclul meu este destul de rigulat,de putine ori îmi întârzie. Îmi vine la o perioada de 30/31 de zile și acum sunt la ziua 51. Deci mi a întârziat 3 săptămâni. Am făcut 4 teste de sarcina (toate dimineața la prima ora) și au ieșit negative. Cu siguranța nu sunt însărcinată și mie frica sa nu am altceva. Ar trebui sa consult un doctor pentru un tratament sau control?
        Mulțumesc!

Comentariu

Postat în original de Denisa99 Vezi post
          Buna,am 21 de ani. Ciclul meu este destul de rigulat,de putine ori îmi întârzie. Îmi vine la o perioada de 30/31 de zile și acum sunt la ziua 51. Deci mi a întârziat 3 săptămâni. Am făcut 4 teste de sarcina (toate dimineața la prima ora) și au ieșit negative. Cu siguranța nu sunt însărcinată și mie frica sa nu am altceva. Ar trebui sa consult un doctor pentru un tratament sau control?
          Mulțumesc!
          Buna! Avand in vedere ca cm sunt de durata mai lunga, va recomand un consult de specialitate. Este destul de evident ca nu sunteti insarcinata, insa poate di vorba de altceva. Pentru mai multe detalii na gasitit pe Medic Chat.
          https://app.medic.chat/dr/iulia.bugnaru

Comentariu

Buna ziua..Acum aproape 2 săptămâni am întreținut relații sexuale cu iubitul meu, am făcut protejat iar după contact am verificat prezervativul și nu era spart. Menstruația mea trebuia sa vina pe 27 și nu a venit. Am făcut 3 teste de sarcina și toate au ieșit negativ. Ma simt puțin balonata. Sunt șanse sa fiu însărcinată?

Comentariu

Buna! Logodnica mea se confrunta cu o problema: Acum 2 luni menstruația i-a intarziat 6 zile, luna trecuta a venit cu 4 zile mai devreme, iar luna aceasta se afla în a 13-a zi și încă menstruația nu i-a venit! Menstruația ii vine la o perioada de 28 de zile! Țin sa amintesc ca în zilele de 5, 6, 7, 8, 9 și 12 a făcut test de sarcina dar toate au iesit negative. Însă a avut și dureri precum ca menstruația trebuie sa apară! Ce puteți sa-mi spuneți?

Comentariu

Buna ziua,

In prezent iau Profecund, menstruație neregulată +o posibila sarcina pe viitor.
                Sunt in a doua luna de Profecund, menstruație întârziată, 2 zile. Am făcut un test de sarcina însă rezultatul este negativ.
                In prezent, am dureri ale sânilor, sunt foarte obosita, balonata.
                Pot sa fiu însărcinată chiar dacă testul a ieșit negativ sau trebuia efectuat cu cel puțin 7 zile de la data preconizata?

Multumesc!!

Comentariu

Procesare...
                X