Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ovulatie târzie sau sarcina oprită din evoluție?

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Ovulatie târzie sau sarcina oprită din evoluție?

Buna ziua,
    pe data de 13.05.2019 am făcut 4 teste de sarcina toate cu rezultat pozitiv, unele mai șterse alte mai clare, in data de 16.05.2019 am început sa am o secretie maronie și la recomandarea medicului am luat arefam ovule de 200mg de doua ori pe zi, in data de 17.05.2019 am început sa sangerez, am mers la medic, la ecograf având 5 sapt de la ultima menstruație, nu s a văzut nimic medicul spunând fie am ovulat mai târziu și sarcina e mult mai mică fie s a oprit din evoluție și va fi eliminată o data cu sângerarea, beta hcg din data de 18.05.2019 a ieșit 9,5, pe data de 20.05.2019 repet beta hcg, sângerarea s a oprit pe 19.05.2019,este posibil sa fie sarcina cu o valoare așa mică a beta hcg ului sau clar am suferit avort menstrual?
    Multumesc!

Buna seara. Am 31 de ani, nici un chiuretaj, nici un copil si acuma imi doresc foarte mult un copil. De aproape 2 luni nu mi a venit ciclu, am fost la doctor, ba spune ca sufar de amenoree dar nu imi da nici un tratament, ba spune ca se vede saculetul de 14, 5. Sanii ma dor, burtica mi a crescut, pofte am, greturi. As putea sa fiu gravida?

Comentariu

Fortune business archana

​​​​​Buna!!Fai UN test sarcina

Comentariu

Procesare...
      X