Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

O alta parere, va rog

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• O alta parere, va rog

Buna ziua! As dori daca se poate o parere si un sfat, poate o recomandare de un doctor bun in Bucuresti. Multumesc mult! Acum un an am fost la un medic si mi-a zis ca am exocervicita si mi-a dat tratament cu ovule + am facut test papanicolau care a iesit bun. Acum cateva saptamani am fost iar la un alt doctor care mi-a spus ca nu este vorba de nicio exorcervicita, dar o parte a colului este putin iesita de aceea e mai rosu si ca e normal si se poate intampla la varsta reproductiva. Pe langa asta, mi-a facut test papanicolau si de secretie care au iesit bine, dar mi-a iesit o inflamatie intensa. Doctorul mi-a zis ca nu este nevoie de tratatment pentru ca nu am nicio infectie. Sunt putin nedumerita pentru ca am primit 2 diagnostice diferite si desi am inflamatie nu mi-a prescris niciun tratament. De asemenea, acum cateva zile dupa urinare mi-a aparut o secretie foarte putin rozie (cu o zi inainte am stat in frig). * Sarcina este total exclusa. As aprecia mult o parere sau o indrumare. Multumesc mult!
Procesare...
X