Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Am nevoie de un raspuns. Deget cu sperma in vagin..

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Am nevoie de un raspuns. Deget cu sperma in vagin..

Buna! Acum cateva luni am facut o prostie cu prietena si am nevoie de un raspuns. I-am bagat degetul in vagin, insa aveam putina sperma pe deget. Boacana am facut-o pe data de 21 iunie, iar pe 28 i-a venit menstruatia si pe data de 1 s-a terminat perioada. Dupa aia.. pe data de 25 iulie mi-a spus ca i-a venit din nou menstruatia, a durat la fel ca celelalte, insa a zis ca a eliminat mai putin. (Nu uit sa mentionez ca este stresata si cred ca acum este anorexica, iar menstruatia ei tine undeva la 4 zile). Exista vreo sansa sa ramana insarcinata? Va rog sa-mi spuneti. Nu mai suport!!!
    Am nevoie de raspunsul unui doctor!

Buna seara. Sunt extrem de slabe sansele sa fie insarcinata de la asta, avand in vedere ca a venit menstruatia.
    Daca se mai intampla evenimente de genul acesta, se poate efectua un test de sarcina (care costa sub 10 lei) la 7-10 zile de la eveniment si va scuteste de stres inutil
    https://app.medic.chat/dr/florin.borgovan

Comentariu

Buna dimineata! I-a venit menstruatia si luna trecuta, mai exact pe 23 august. Pe langa asta, a facut si 3 teste. 2 SureCheck si unul Barza, toate negative.
      Primul pe 13 iulie, celalalt pe 20, iar ultimul pe 7 august.

Comentariu

Buna ziua. Sarcina 6 săptămâni ( ovulatie târzie). La ecografie se vede doar săculețul și vezicula vitelina. Am recoltat Bhcg la 48h, iar acestea sunt valorile:

15.09 - 10.300 Ui
        17.08.- 13.695 Ui

Sunt șanse totusi sa fie o sarcina viabila la asemenea valori? Multumesc frumos!

Comentariu

Procesare...
        X