Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Menstruatie 1 singura zi

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Bună ziua . Am 20 de ani și încercăm de patru luni sa avem un copil da nu a mers.. Luna asta am avut contact neprotejat dar mi-"a venit ciclu doar o zi e posibil sa fiu însărcinată ?

Comentariu

Bună ziua. Am avut in luna aprilie menstruație o zi și jumătate (3-4 aprilie) având în vedere ca am menstruația regulata în fiecare luna (3-4) zile. Iar pe 8 aprilie am avut o scurgere roz, 3-4 picături și atât. Oare poate însemna o sarcina??. Nu folosim contraceptive doar ne protejam .

Comentariu

Buna dimineata imi cer scuze de deranj dar am si eu o intrebare.luna trecuta mi-a venit ciclul pe 25 aprilie iar pe 26 dupamiaza sa oprit.ulterior a revenit pe 27 si 28 aprilie.am asteptat mai bine de o saptamana si am facut testul de sarcina care a rezultat negativ.as dori sa imi spuneti va rog care ar fi motivul si cauza intreruperii de o zi a menstrei ca ma ingrijoreaza.va multumesc

Comentariu

Nu am menstruatie deja a doua-a luna.. dar contact sexual nu am avut niciodata...ce ar putea fi asta?

Comentariu

Bună seara! de 3 luni îmi vine menstruația foarte puțin ,eu care înainte aveam din abundență.Acum mi-a venit pe data de 1 cu intarziere de 4 zile ,mi-a curs doar o zi foarte puțin , mănânc foarte mult,să fac și un test de sarcina?eu am o rana pe col și ceva problmep cu ovarul drept

Comentariu

Buna seara! Am si eu o problema ,azi mi-a venit menstruatia dupa ce a intarziat cam o saptamana. Dimineata a fost ok dar spre seara de abea ca mai venea ceva si avea o culoare rosu deschis.am 15 ani si nu mi-am inceput viata sexuala. Ce sa fac?

Comentariu

Buna ziua!
                Ultima editare de Anna.; 28.sep.2020, 11:25.

Comentariu

Procesare...
                X