Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Secretii maronii dupa inseminare artificiala

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Secretii maronii dupa inseminare artificiala

Sunt noua aici si as dori sa aflu cateva informatii de la domnul Craciunas
    Incercam d aproape 5 ani sa avem un bebe fara nici un rezultat. Recent am apelat la o clinica specializata,mai exact pentru inseminare. Am facut analize,spermograma sotul,este totul f bine. Am inceput cu metoda naturala...7 zile Puregon si 1 injectie de Predalon. Nu a functionat.. data urmatorului CM era pe 20 mai. Pe data de 12 mi-a prescris Progeston...zis si facut. Pe 13 mi-a aparut menstruatia. Pot spune ca 4 zile groazniceeeee. Nu se mai oprea si numai cheaguri. De ce oare?. Ei nu au stiut sa imi zica.
    Sapt trecuta am revenit la control,inca 7 zile 50 mg Puregon,a 8 Predalon . Astazi am facut inseminarea..doar ca ovulatia nu era declansata si imeciat dupa insem . Am mai facut o injectie cu predalon..😏 ce parere aveti?
    Va multumesc anticipat

Buna alexandra, practic nu mi-ai spus nimic.
    Incepe cu varsta, ce investigatii ai facut, cand si ce rezultate au avut.
    E putin probabil sa-ti pot spune mai multe decat ei, care te-au vazut in persoana si iti stiu toate detaliile.
    Primeste raspuns RAPID la intrebarea ta despre ginecologie aici: link.

Comentariu

Este normal ca in ziua in care am gacut inseminare artificiala sa an usoare pierderi marinii?

Comentariu

• alexandra stoian
        alexandra stoian comentat
        Editarea unui comentariu
        Ma ajutati va rog cu un raspuns?

Scz de greselile ortografice!

Comentariu

Secretiile maronii dupa inseminare nu prezic nimic, nici succes si nici esec, doar testul de sarcina te va lamuri.
        Primeste raspuns RAPID la intrebarea ta despre ginecologie aici: link.

Comentariu

Procesare...
        X