Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Menstruație 1 zi

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Menstruație 1 zi

Bună, mi-a venit menstruația duminica dimineața și am avut dureri groaznice de burta, am luat 2 pastile de no spa 2 de paracetamol și 2 de limesil. Menționez ca le-am luat în intervalul orar 05-23. De atunci mi s-a oprit, adica mi-a mai venit foarte puțin. Medicamentele sa fie cauza?

Bună ziua. Am și eu o întrebare la cine s-ar pricepe. Ciclul meu nu este regulat. Și vreau sa vina la aceeași data la fiecare luna. Menționez ca în iulie am avut contact neprotejat de o săptămână. Asta nu ar avea nici o legătură. Am încercat sa rămân însărcinată, dar din păcate nu s-a prins. Ce as putea face? Am pe Facebook pagina celor de la normens. Oare face bine? Vreau ca în viitorul apropiat, îndepărtat sa rămân însărcinată. Va rog din suflet dați-mi un răspuns.!! Mulțumesc. Zi frumoasa.

Comentariu

Postat în original de Elena_30 Vezi post
      Bună ziua. Am și eu o întrebare la cine s-ar pricepe. Ciclul meu nu este regulat. Și vreau sa vina la aceeași data la fiecare luna. Menționez ca în iulie am avut contact neprotejat de o săptămână. Asta nu ar avea nici o legătură. Am încercat sa rămân însărcinată, dar din păcate nu s-a prins. Ce as putea face? Am pe Facebook pagina celor de la normens. Oare face bine? Vreau ca în viitorul apropiat, îndepărtat sa rămân însărcinată. Va rog din suflet dați-mi un răspuns.!! Mulțumesc. Zi frumoasa.
      Pentru mai multe detalii ma gasiti pe Medic Chat
      https://app.medic.chat/dr/florin.borgovan

Comentariu

Bună ziua din nou!! Vreau sa întreb un singur lucru!! Am avut menstruație luna trecuta pe 09.09.2020, 3 zile m-a ținut. În aceasta luna (octombrie) nu a venit!! Ținând cont ca am schimbat și tara. Dar de pe 3 octombrie am avut contact sexual!! E posibil sa fie doar o dereglare sau o fi ceva de bebe (deși nu cred).? Îmi poate spune și mie cineva despre ce e vorba?

Comentariu

Procesare...
        X