Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfaturi va rog ...urgent !!!

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sfaturi va rog ...urgent !!!

    Buna seara ..va rog frumos sa ma ajutati...in data de 9 aprilie eu impreuna cu prietenul meu am facut petting eu fiind in prima zi dupa terminarea menstruatiei..el avand boxerii pe el iar eu nu.. dupa cateva minute mi am pus chilotii ..apoi am facut sex oral neprotejat reciproc dupa ne am sarutat apoi din nou sex oral ..este posibil sa fii intrat lichid seminal inauntru vaginului? Stiu ca este o intrebare stupida ,dar ma nelinisteste ..dupa asta ma usturat putin cand am urinat (am mai avut probleme de genul) pana in prezent au trecut 8 zile si am o durere usor suportabila jos la ovare o fii din cauza ca sunt si in perioada fertilitatii si aproape de ovulatie? ...Mentionez ca sunt virgina si nu a existat contact sexual cu penetrare ..si nicio ejaculare ...Sunt nelinistita..va rog sa mi raspundeti
    Ultima editare de Ioana4555; 16.apr.2018, 23:23.

  • #2
    Nu ar trebui sa ma bag eu sa iti raspund, dar te vad stresata rau si probabil ai n ganduri in legatura cu treaba asta. Linisteste-te. Nu cred ca poate fi vorba de asa ceva..Usturimile au cu siguranta alte motive, insa nu apar din cauza lichidului seminal. Seara frumoasa, treci la somn si lasa gandurile :P

    Comentariu

    Procesare...
    X