Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sarcina atingere

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sarcina atingere

    Buna ziua! Acum o luna si ceva de zile am facut niste joculete cu prietena mea. S.a intamplat de vreo 2-3 ori cu ejaculare din partea mea. M.am sters cu mana dupa asta si chiar m.am spalat pe mana intr.una din seri. Problema e ca dupa, eu m.am mai jucat cu mana acolo jos cu lichidul produs de ea nu imediat dupa ce m.am sters ci la 20-30min dupa. La 5-6 zile dupa intamplare i.a venit cm cu scurgeri normale si durata normala 6zile.Dupa o luna si ceva ea a facut un test de sarcina cu rezultat negativ. Acum cm intarzie sa apara fara ca ea sa aiba alte simptome.Mentionez ca ea este virgina Exista riscul unei sarcini? Va rog ajutati.ma! Multumesc!
    Ultima editare de Mihai; 11.mar.2016, 14:20.

  • #2
    Se poate sa ma ajute cineva cu un raspuns?

    Comentariu


    • #3
      Salut Mihai, daca testul de sarcina a fost negativ la o luna de la eveniment inseamna ca nu e insarcinata.
      Primeste raspuns RAPID la intrebarea ta despre ginecologie aici: link.

      Comentariu


      • #4
        Va multumesc mult!

        Comentariu


        • #5
          Va mai adresez o intrebare .Pe 3 feb a avut cm si a durat pana pe 9 februarie. Acum 11martie, se pare ca intarzie sa apara. M.ati putea ajuta din nou cu un raspuns pentru aceasta problema?. Va multumesc respectuos anticipat!

          Comentariu


          • #6
            Marea majoritate a problemelor ginecologice au deja raspuns pe blog, citeste de ce intarzie menstruatia.
            Primeste raspuns RAPID la intrebarea ta despre ginecologie aici: link.

            Comentariu


            • corina87
              corina87 comentat
              Editarea unui comentariu
              buna ziua,am si eu o intrebare,de regula am menstruatia regulata la 28 zile fix..luna asta mia intarziat 4 zile si dupa mia venit doar o zi si o noapte cat de cat abundent si urmatoarea zi deloc...este posibil sa fiu insarcinata?am facut azi un test si a iesit negativ..lam facut prea repede sau sa mai astept?

          • #7
            Buna Corina, acelasi raspuns si pentru tine, sarcina e o posibilitate, dar nu singura. Testul de sarcina se face la o saptamana de intarziere a menstruatiei sau la 3 saptamani de la contact. Repet, marea majoritate a intrebarilor au deja raspuns, trebuie doar cautat (cum se face un test de sarcina?)
            Primeste raspuns RAPID la intrebarea ta despre ginecologie aici: link.

            Comentariu

            Procesare...
            X